שירותים

כחברה שמתמחה בתחום אבטחת המידע והסייבר, SafeCore מציעה ללקוחותיה את הידע וניסיון רב באבטחת המידע והסייבר.

החשש הגדול ביותר של ארגונים ועסקים כיום, הוא דליפת מידע, פריצה למערכות הארגון והתקפות על הרשת הארגונית. כול אלה עלולים להוביל לאיבוד מידע ארגוני, חשיפה של מידע רגיש ולהפסדים כספיים. לנו היכולת לספק לכם מענה כולל ושקט נפשי לאבטחת המידע בארגונכם.

הערכת סיכונים 

 

סקרי אבטחת מידע והערכות סיכונים מאפשרים לזהות ולנתח סיכונים בפעילות של החברה.

רוב החברות ובתי עסק בימינו, משתמשים במערכות שמכילות פרטים אישיים של העבדים ו/או לקוחות, מידע עסקי רגיש וחשוב לפעילות של החברה. לכן קיים צורך ממשי לבצע סקרים והערכות סיכונים על המערכות הללו באופן שוטף, ולדרג אותם לפי הקריטיות מבחינת סודיות ,זמינות ואמינות המידע. (CIA).אנו מבצעים את הסקרים והערכות הללו לפי מתודולוגיה שהוגדרה ע"י מוסדות לסטנדרטים בינלאומיים.

ייעוץ בתשתיות המחשוב

הפעלת הגנות רב שכבתיות על כל מערך המחשוב.

 רשתות תקשורת כולל היבטי אבטחת מידע בכל השכבות.

 מערכות אחסון.

 וירטואליזציה וגנה על סביבות וירטואליות.

 מערכות הגנה על עמדות קצה.

 מנגנוני הגנה על שירותי דוא"ל וגלישה.

 מערכות ניטור.

לארגונים רבים אין את המשאבים להעסיק אנשי אבטחה ייעודיים או לצוות ה- IT הקיים אין זמן להתעדכן בשטף המתמיד בתחום ארגונים רבים אינם מחזיקים במנהל אבטחת מידע כהגדרתו הקלאסית ועל כן חשופים לסכנות הרבות הקיימים .שירות במיקור חוץ Ciso as a service נותן לארגון שלכם את השירות האולטימטיבי המציע כיסוי של כל דרישות אבטחת המידע בארגון. שירות זה הוא הבחירה האולטימטיבית עבור הארגון שלכם. השירות הוא גמיש והוא יכול להיות מותאם לצרכים העסקיים שלכם

iso-27001-information-security-managemen

תקן ISO 27001 הינו תקן בינלאומי לתחום אבטחת המידע שנקבע על ידי הארגון הבינלאומי לתקינה ISO . מטרתו להטמיע ולשפר באופן מתמיד את אבטחת המידע בארגון ללא תלות בגודלו או בתחום עיסוקו, על מנת להתמודד עם איומי סייבר נוכחיים ועתידיים ולשמר על נכסי מידע ומוניטין של הארגון. 

הדרך להסמכה לתקן היא ע"י יישום מערכת לניהול אבטחת מידע, שזאת גישה שיטתית לניהול מידע רגיש בארגון, תוך ניהול סיכונים שבאים מאנשים תהליכים וטכנולוגיות.